• Новак
Almencla Самостојна Пена Перика Очила За Сонце Kerchief Екранот Манекен Главата Стои Бела - 05

Almencla Самостојна Пена Перика Очила За Сонце Kerchief Екранот Манекен Главата Стои Бела - 05

DEN 162.96
Производот е достапен

Достапност

Прецизната изработка, мазна површина и реални дизајн кој исто така може да се користи за сликарство и капи или занаети одлуки.Мулти-цел пена манекен главата, флексибилен и лесен за употреба.Квалитетот styrofoam материјал, лесни но цврсти, да ги задржи вашите перика или hairpiece непроменети за долгорочна употреба.Совршен за чување и прикажување на перики, hairpiece, очила, шапки, капи, headwears, слушалки, накит и многу повеќе.Погоден за салон, продавница, маркет, центар, покажат, дома и во повеќе наврати.Опис : - Совршен за чување и прикажување на перики, hairpiece, очила, шапки, капи, headwears, слушалки, накит и многу повеќе. - Прецизната изработка, мазна површина и реални дизајн кој исто така може да се користи за сликарство и капи или занаети одлуки. - Квалитетот styrofoam материјал, лесни но цврсти, да ги задржи вашите перика или hairpiece непроменети за долгорочна употреба. - Мулти-цел пена манекен главата, флексибилен и лесен за употреба. - Погоден за салон, продавница, маркет, центар, покажат, дома и во повеќе наврати.Спецификација : - Материјал : Styrofoam - Боја : Бела Големина : Прибл. - 01 : Раководител Обемот : 50.5 cm/19.88 инчен Висина : 28cm/11.02 инчен База Дијаметар : 11cm/4.33 - 02 : Раководител Обемот : 52cm/20.47 инчен Висина : 27cm/10.63 инчен База Дијаметар : 15.5 cm/6.10 инчен - 03 : Раководител Обемот : 51cm/20.08 инчен Висина : 27cm/10.63 инчен База Дијаметар : 16cm/6.30 инчен - 04 : Раководител Обемот : 52cm/20.47 инчен Висина : 30cm/11.81 инчен База Дијаметар : 16cm/6.30 инчен - 05 : Обемот на Главата : 52cm/20.47 инчен Висина : 28cm/11.02 инчен База Дијаметар : 13cm/5.12 инчен - 06 : Раководител Обемот : 52cm/20.47 инчен Висина : 45см/17.72 инчен База Дијаметар : 18cm/7.09 инчен - 07 : Раководител Обемот : 48.5 cm/19.09 инчен Висина : 32cm/12.60 инчен База Дијаметар : 16.5 cm/6.50 inch Package Вклучува : 1 Парче Пена Mannequin Note : Pls дозволете мала големина грешка и боја разликата се должи на прирачник за мерење и различни монитори.Ви благодариме.Уживаат во шопинг и да имате убав ден. ☺.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката