• Новак
BGYPT Еден-на-Три Тип-c до Gigabit Network Картичка Usb3.Од 0 до Мрежата Splitter Rj45 Конвертор

BGYPT Еден-на-Три Тип-c до Gigabit Network Картичка Usb3.Од 0 до Мрежата Splitter Rj45 Конвертор

DEN 2280.24
Производот е достапен

Достапност

На алуминиум и пластика се совршено комбинирани, на RJ45 мрежна картичка интерфејс е доста конзистентен и USB интерфејс е тесно се исти со школка.Поврзување на повеќе уреди, три-портен USB RJ45 (100 мрежна картичка).Авијација-одделение алуминиум легура школка, помошни anodic оксидација sandblasting процес, дисипација на топлина и притисок отпор биле во голема мерка подобрена, а тоа се уште е мазна и јасно по 24 часа на непрекината работа.Користење на RTL8152 чип, повеќе компатибилни, долгорочна употреба не е топла, смарт чип, стабилна и мазна пренос.Трансфер стапка на USB3.0 е толку висока што 5 Gbps, што е еквивалентно на врвот трансфер стапка на 500 MB/С, и големи датотеки можат да бидат префрлени во секунди.Интерфејс Тип : USB Тип-CShell материјал : алуминиум легура/plastic Transmission на ветер : USB да RJ45 Product име : USB на RJ45 cable Interface тип : USB машки, RJ45, 3 USBStandard : USB 1.1 Високо компатибилни, и USB и таблет се достапни.На алуминиум и пластика се совршено комбинирани, на RJ45 мрежна картичка интерфејс е доста конзистентен и USB интерфејс е тесно се исти со школка.Поврзување на повеќе уреди, три-портен USB RJ45 (100 мрежна картичка).Авијација-одделение алуминиум легура школка, помошни anodic оксидација sandblasting процес, дисипација на топлина и притисок отпор биле во голема мерка подобрена, а тоа се уште е мазна и јасно по 24 часа на непрекината работа.Користење на RTL8152 чип, повеќе компатибилни, долгорочна употреба не е топла, смарт чип, стабилна и мазна пренос.Трансфер стапка на USB3.0 е толку висока што 5 Gbps, што е еквивалентно на врвот трансфер стапка на 500 MB/С, и големи датотеки можат да бидат префрлени во секунди.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви Благодариме За Вашето Разбирање.Индивидуална моќ прекинувачи за енергија свесен, погоден за флеш диск, дигитална камера, DV, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката