• Новак
Заменете GM1320573 - Возачот Страна Моќ Погледнете во Огледало (Загреан)

Заменете GM1320573 - Возачот Страна Моќ Погледнете во Огледало (Загреан)

DEN 8791.92
Производот е достапен

Достапност

Дизајниран со најновиот софтвер и произведени со современа инструментално.Ист квалитет како OE за помалку.Директна замена.Истите димензии како фабрика единица.Може да се инсталира како OE дел.Ја заменува Оригиналната (OE) Дел # : 22860531, 128-04162 L, GM1320573, 23177365. Возачот Страна Моќ Погледнете во Огледало (GM1320573) со Замена.Се загрева.Со Помош На Сигналот.Со Меморија.Со Слепа Точка Detection Систем.Го замени производи се направени со користење на одличен квалитет на материјали и беспрекорна изработка за да се обезбеди крајна се вклопуваат и да функционира без одвод вашиот паричник.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката