• Новак
MioRico Прстен Кутија се Зголеми Накит за Подарок Кутија, рачно изработени Романтична Сочувани се Зголеми Прстен Држачот за Неа за Денот на Вљубените Годишнината Пред

MioRico Прстен Кутија се Зголеми Накит за Подарок Кутија, рачно изработени Романтична Сочувани се Зголеми Прстен

DEN 287.76
Производот е достапен

Достапност

Избегне директна сончева светлина и користете само во затворен простор; 4.СОВРШЕН ПОДАРОК : Кога ќе им даде далеку Траен Роза, ќе ја допре срцето на близок на кој било посебен повод : Денот на Вљубените, Ден на Мајката, дипломирањето партии, годишнини и многу повеќе.За оние кои се борат со цвет алергии, ова е одличен цвет за вас.Нашите уникатни дизајни се совршени како декорација долго по подарок е примена.Совршена декорација : ова исто така може да се користи како домашна декорација.Забелешка : за Нега и одржување : 1.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : 5cm (1.96 инчи) јасно акрилик прстен кутија со трајни зголеми засекогаш, 100% вистински цвет, погоден за чување на свадба и ангажирање прстен. Без наводнување или ладење; 2.Спецификација за производ : Тип : Сочувани се Зголеми Прстен Кутија Дијаметар на розата : околу 4 cm / 1.Пакетот содржи : 1 X Акрилик Стакло Прстен Кутија со Зачувани Трајни Зголеми П : Дали рози треба да биде попрскана со вода?A : Нема наводнување или ладење, само стави во, не треба да се грижите за тоа, многу погодно. Избегне високите температури и висока влажност.Значајно подарок : розата е симбол на топлина и вечна љубов.Од убави чаши за домот кутии - нашите рози се достапни во дизајн кој оди со секоја соба.За оние кои се борат со цвет алергии, ова е одличен цвет за вас.АЛЕРГИЈА-СЛОБОДНО : Нашиот вечен рози се 100% полен-слободни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката