• Новак
DDTAO Батеријата на Задниот Поклопец со Поклопец на Леќите на Камерата за Google Пиксели 4(Црн) (Боја : Бела)

DDTAO Батеријата на Задниот Поклопец со Поклопец на Леќите на Камерата за Google Пиксели 4(Црн) (Боја : Бела)

DEN 1752.00
Производот е достапен

Достапност

Телефон задниот поклопец.Батеријата на Задниот Поклопец со Поклопец на Леќите на Камерата за Google Пиксели 4(Црна).Телефонот назад cover1. Задниот поклопец замена за Google Пиксели 42. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нови one3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping4. Целосно се вклопуваат и work5. Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката