• Новак
CHAOCHAO 1pc Ingrown Ноктот Lifter Нерѓосувачки Челик Двојно Двострано Ingrown Дебели Ноктите Нога Алатка

CHAOCHAO 1pc Ingrown Ноктот Lifter Нерѓосувачки Челик Двојно Двострано Ingrown Дебели Ноктите Нога Алатка

DEN 2248.80
Производот е достапен

Достапност

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Направен од многу добра нерѓосувачки челик, цврсти и издржливи.Се ослободи од ingrown ноктот брзо, можете да ја користите оваа алатка за да се подигнете на ноктите и го намали далеку.Нема потреба да се оди да помине салон често за педикир, заштеда на време и пари.Двострано, оваа помине lifter е лесно да се чисти вашиот ноктот агол.Добредојдовте на нашата продавница, нашите производи ќе бидат постојано ажурирани, добредојдени да се продолжи да се обрне внимание!Спецификации : Тип : Ноктите Tool Material : Нерѓосувачки Steel Color : Silver Item Должина : Околу. 11.3 cm / 4.45 in Package Големина : Прибл. 11.3 * 1 * 1cm / 4.45 * 0.39 * 0.39 in Package Тежина : Околу. 11g / 0.39 oz Package Листа : 1 * Ноктот Lifter Note:1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката