• Новак
Контрола на брзината, 115V, 10 Amp

Контрола на брзината, 115V, 10 Amp

DEN 1818.00
Производот е достапен

Достапност

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Цена За : Секоја Switch Боја : Брусен Алуминиум Одговара : Стандард Банда Кутија Предмет : Контрола На Брзината Напон : 115 Max.Засилувачи : 10 Max.Wattage : 1150 Агенција за Усогласеност : УЛ Плоча Боја : Брусен Алуминиум Земја на Потекло (предмет на промена) : Хонг Конг. 'За Контрола На Брзината, Напон 115, Макс.Засилувачи 10, Max.Wattage 1150, Префрлете се во Боја Брусен Алуминиум, Плоча Боја Брусен Алуминиум, Одговара на Стандард Банда Кутија, За Употреба Со Фановите Под 10 Засилувачи, УЛ '.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката