• Новак
Бакнежи 25¢ - Центи Срца Љубов Симпатична Бебе/Дете Памук Џерси Т-Маица

Бакнежи 25¢ - Центи Срца Љубов Симпатична Бебе/Дете Памук Џерси Т-Маица

DEN 262.80
Производот е достапен

Достапност

Дали сте во потрага за совршен деца т-маица за да го прослават Денот на Вљубените?Не гледам подалеку!Оваа симпатична Бакнување 25 - Центи Срца Љубов Симпатична Бебе/Дете Памук Џерси Т-маица е удобно, многу достапен начин за вашето дете да се изразат себеси.Нашиот дизајни се испечатени на меки, удобни, 100% preshrunk памук унисекс бебе/дете т-маица.Ако сте меѓу големини, или ако сте во потрага за отворени се вклопуваат, ве молиме да ги нарачате на следниот големина нагоре.Карактеристики кратки ракави и двоен-игла дното полите.Дали сте во потрага за совршен деца т-маица за да го прослават Денот на Вљубените?Не гледам подалеку!Оваа симпатична Бакнување 25 - Центи Срца Љубов Симпатична Бебе/Дете Памук Џерси Т-маица е удобно, многу достапен начин за вашето дете да се изразат себеси.Во потрага по други графички кошули или различни облека?Ние го носат облека за целото семејство!Кликнете нашиот бренд име погоре, или пребарување "Haase Unlimited" да се најде нашиот целокупен производ линија на, вклучувајќи ја и нашата најдобра продажба на предмети!Овој објект не е поврзано со било која постоечка интелектуална сопственост или трговска марка, освен ако наведени во Опис на Производот.Исто така, ве молиме имајте во предвид дека, врз основа на различни компјутерски монитори, облека бои може да се разликува малку од сликата. *ЕКСКЛУЗИВНА HAASE НЕОГРАНИЧЕН ДИЗАЈН* : Професионално дизајниран и печатени исклучиво од страна на Haase Неограничено во сад.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката