• Новак
Музички Ноти Tablecover Црно и Бело Tablecloth за Еднократна употреба Музички Табела Покрие Рок Тематските Партија Декорација за Музика Партија трпезарија, Кујна Декорациј?

Музички Ноти Tablecover Црно и Бело Tablecloth за Еднократна употреба Музички Табела Покрие Рок Тематските Партија

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

Убава декорација : музика партија tablecloth оркестарот е редовен на класични бели и црни бои со музика белешка обрасци, кои ќе бидат голем хит во партијата.Можете да висат нив на ѕидот или ѓубре врата како позадина, или висат ги на другата страна од собата како банерот за да додадете некоја романтична атмосфера. 54 x 108 инчи и можат да се применуваат со квадратни маси, тркалезни маси и правоаголни маси, доволно голем, па може да се прилагоди во зависност од должината на вашата работна маса.

Декларирани спецификации

Material:
PE
Size:
approx. 54 x 108 inch
Color:
white, black
Tips:
Manual measurement, the size is slightly wrong. :
The color may be slightly different due to different monitors. :

Комплементите на стоката