• Новак
Свадба/ Свадбена/ Матурска/ Партија Родиум Позлатен Јасно Сваровски Sculptured Лист Кристално на Коса и Чешел - 100mm

Свадба/ Свадбена/ Матурска/ Партија Родиум Позлатен Јасно Сваровски Sculptured Лист Кристално на Коса и Чешел -

DEN 1226.88
Производот е достапен

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Повод : булчински, деверуша, коктел забава, матурска вечер, свадба.Метал Крај : родиум позлатен.Скапоцен камен : сваровски кристали.Колекција : флорални.Се носат На : коса.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Сакам слика-совршен коса?Лизга оваа beaut чешел во задниот дел на вашиот пони или да ја користите за да се одржи вашата коса далеку од вашето лице.Одликувајќи се со сребрен тон на косата со чешел со sculptured лист дизајн, украсен со круг, овал - и marquise-намалување на јасни кристали од swarovski.Чешел мерки 100mm среќаваме и е приближно 90mm долго.Искра далеку, без разлика повод!Чешел тежина е за 92g.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката