• Новак
Обичај Bodsuits за Бебе Персоналните Bodysuit Дизајн Свој Додадете Вашиот Текст Слика

Обичај Bodsuits за Бебе Персоналните Bodysuit Дизајн Свој Додадете Вашиот Текст Слика

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

многу удобно 100% памук пред-shrunk џерси поврзана.Ние ви препорачуваме да се мијат сите кошули пред да го користите.Нашиот тим на искусни занаети луѓето печатење со квалитет на мастило, токму тука во САД.ДИГИТАЛНО ПЕЧАТЕНИ bodysuits со состојбата на техниката Директно на Облека (DTG) технологија на печатење.Освен ако не постојат било производителот грешки на производот.СОВРШЕН ЗА ПАРТИИТЕ, бебе туш подарок, родендени, празници, тимови, цркви, групи, пораки, и многу повеќе.Не премине во боја или бледнее за вашиот уникатен дизајн.Не се Враќа, или Размена на располагање за сите кориснички Налози.Не Сува Чиста.Изберете ја вашата порака, фонт, и мастило боја.Нашата премиум квалитет, прилагодени bodysuit направени во САД.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката