• Новак
Возрасни KF94 Лицето Маска 4-Ply Филтер 3D Дизајн Форма Куп Прашина Маски со Еластична Earloop и Носот Клип

Возрасни KF94 Лицето Маска 4-Ply Филтер 3D Дизајн Форма Куп Прашина Маски со Еластична Earloop и Носот Клип

DEN 95.76
Производот е достапен

Достапност

Тоа е совршен за ставање во паричници, ранци, спортски торби, или дури и се крие во џебовите!Погоден за дуќанџиите, канцеларии, училишта и прием области.Изработени од еколошки материјали, влага-доказ, не-иритирачки, меки и удобни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката