• Новак
DOC ДИВЈАК-ЧУДОВИШТА-#7-ROBESON-ВФ-ПОКРИЕ ЏЕЈМС BAMA - ВФ

DOC ДИВЈАК-ЧУДОВИШТА-7-ROBESON-ВФ-ПОКРИЕ ЏЕЈМС BAMA - ВФ

DEN 720.00
Производот е достапен

Достапност

Голема берба мат кој Doc Севиџ, легендарниот пулпа херој!!!Чудовишта од страна на Кенет Robeson Покрие уметност од страна на Џејмс Bama ПОДОЦНА ИЗДАНИЕ Тешки набори на поклопецот, грбот и ' рбетот, се носат на рабовите,лента и лента поправки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката