• Новак
Корпата за ѓубре Ѓубре Може да Педалата Ѓубрето Дома Дневна Соба и Спалната соба Бања, Кујна Опфатени Пластични Ѓубре Може да 6L, 9L (Боја : А, Големина : 22cm32.5cm(6L))

Корпата за ѓубре Ѓубре Може да Педалата Ѓубрето Дома Дневна Соба и Спалната соба Бања, Кујна Опфатени Пластични

DEN 725.52
Производот е достапен

Достапност

Висок квалитет на материјалите : Ние користиме високо квалитетни PP пластика, така да нашите производи може да се користи за многу години, во груби средини (на пример вашиот дом).Капацитет : 22cm*32.5 cm (6 L), 25cm*36cm (9 L), погоден за сите кујни и големи семејства.Карактеристики на производот : нога го отворите поклопецот, прирачник со отворен поклопец, тивко се забави, анти-мирис.Чувајте го покрие отворениот : педалот автоматски ќе се задржи на капак за да се отвори за вас да се направи повеќе работа.Ѓубре торба притисок прстен : притиснете го прстенот за да ја цврсто држете ѓубре торба, се задржи торба уредни, за да се спречи торба од паѓање.Име : Педалата ѓубре can Capacity : 6 L, 9 LSize : 22cm*32.5 cm (6 L), 25cm*36cm (9 L)Ѓубре може да тип : педалата type Shell материјал : ПП plastic Shape : барел shape Opening и затворање метод : педалата type Applicable сцени : семејството, дневна соба, спална соба, купатило, кујна, канцеларија и слично.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката