• Новак
HUAYIJIE BFCH Случај за Huawei P40 LITE E УМЕТНОСТ-L29N Телефон Случај Покрие 7

HUAYIJIE BFCH Случај за Huawei P40 LITE E УМЕТНОСТ-L29N Телефон Случај Покрие 7

DEN 1804.80
Производот е достапен

Достапност

HUAYIJIE BFCH Случај За HUAWEI P40 LITE E УМЕТНОСТ-L29 N Телефон Случај Покрие 7. Таа има добра цврстина.Стилски дизајн.Цветен упорни.Имаат добра заштита, може да се заштити вашиот опрема.HUAYIJIE BFCH Случај За HUAWEI P40 LITE E УМЕТНОСТ-L29 N Телефон Случај Покрие 7.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката