• Новак
USB RoomHumidifier,240Ml Автомобил го исклучите USB Ултразвучно Магла Овлажнител、 Определен Режим Спречи Гори Сува, Мини 2 Брзини Спреј Стигнале Резервоарот за Вода Навлажнув?

USB RoomHumidifier,240Ml Автомобил го исклучите USB Ултразвучно Магла Овлажнител、 Определен Режим Спречи Гори Сува,

DEN 295.20
Производот е достапен

Достапност

[Голем капацитет/smart humidification] Ултразвучно овлажнител има паметни, тивко и ефективен изглед.Тоа moisturizes сув воздух безбедно и брзо.Тоа може да се обезбеди единствен магла дистрибуција во собата и да уживаат во животот лесно во секое време, насекаде. [Интелигентен Систем] : Вграден-во прецизни humidistat и интелигентни постојана влага систем, со користење на најнова двојно-запечатување систем за да се спречи истекување вода и безбедно да се користи.На овлажнител исто така доаѓа со ноќно светло функција за да се направи вашата околина порелаксирана. [Ултра-тивка/прочистување на воздухот] На резервоарот за вода е тивко управувани, и мали овлажнител може да се користи како етерично масло diffuser.Мирис ќе се шири на целата соба со маглата на овлажнител, создавајќи атмосфера, миризливи и смирување на вашето тело и ум. [Лесно да се пополни, контрола и чисти] врвот пополни овлажнител, само отворете го капакот и се прелива во водата, за да рефил.Тоа може да биде лесно да се чисти со бришење на празен резервоар за вода со влажна крпа.Многу погодна за спалната соба, спална, дневна соба, канцеларија, desktop, ноќта. [Грижете се-бесплатно Гаранција] Ние искрено се надеваме дека овлажнител може да донесе утеха за вас и за вашето дете живот.Ако имате какви било прашања или предлози, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.Ние сме среќни да слушате вашите мислења.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката