• Новак
DPOY Патување Јога Мат-Склоплива 1/25 Инчен Тенка 2 КГ Лесни Жешка Јога Мат&Крпа што може да се Види 70 јога поза , Доаѓа со Рашири Бенд Рака заинтересирани подлога

DPOY Патување Јога Мат-Склоплива 1/25 Инчен Тенка 2 КГ Лесни Жешка Јога Мат&Крпа што може да се Види 70 јога поза

DEN 863.76
Производот е достапен

Достапност

КОЛИЧКА за ЈОГА МАТ -Тежина : 2 кг Спаси Околу 0.8 lbs Од 1/16 инчен Мат Нашата тенка јога мат може лесно да се огради нагоре, што го прави Повеќе идеален за патување јога мат.Доаѓа со удобен сметководствена торбичка.ДИМЕНЗИЈА : 71"L x 26"W x 1/16" Дебела.ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ - Направени од природни велур, повеќе пот се апсорбира, повеќе не се лизга тоа е одлична за сите видови на фитнес и вежбање рутини, вклучувајќи жешка јога, пилатес и секој кат вежба.ТОПЛО СОВЕТ : Јога мат повеќе ќе се лизга отпорни ако посипете вода на мат.НЕ-ТОКСИЧНИ и без МИРИС - Велур материјал погоре, не-токсични природна гума надолу, и двете страни се направени од страна на премиум квалитет материјал.Тие се навистина еко-пријателски, здрав, и рециклира, користење на нашите јога патување мат со доверба.МАШИНА ПЕРАТ - Направени од влага отпорни природна гума, нашите виткање јога мат е анти-солза и лесно да се чисти.Тоа го спречува пот од впива во и предизвикуваат непријатна миризба и бактерии.Може лесно да се чисти со машина.ДВЕ ВО ЕДНО : Оваа тенка јога мат може да се користи сам, исто така, може да се покрие јавната јога мат.Уживајте во удобен и чисти јога искуство.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката