• Новак
Дијамант Сликарство Цвеќиња Срце Љубов Дијамант Уметност 5d Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни Дијамант Уметнички Колекции за Деца Големи Целосна Дијамант ?

Дијамант Сликарство Цвеќиња Срце Љубов Дијамант Уметност 5d Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни Дијамант Уметнички

DEN 751.20
Производот е достапен

Достапност

Завршена работа е повеќе од три-димензионални ,енергична и никогаш нема да згаснат.Искуство чувството да се биде сликар. 【PERSONALISE ОРКЕСТАРОТ & КРЕАТИВНИ ПОДАРОЦИ】 : Дијамант слики може да бидат одлична декорација за вашиот дом, кујна, хотел и ресторан, правење на вашиот простор персоналните и жив.Голем формат дијамант слики се претставени со повеќе групи на алатки.Моделот себе има леплива позадина и пластични overtop да се задржи на слика леплива и тогаш камења ќе се одржи, така што ќе можат лесно да се заврши сликата.По завршувањето DIY дијамант сликарство е процес на постојано да се прилагоди себе си и споделување на среќните време со вашето семејство или пријатели. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ на HD ПЛАТНО УМЕТНОСТ РЕЗЕРВИ】 : Висок јасно печатење масло на платно се водоотпорни, а има дури и текстура.НЕ го изложувајте премногу недовршени областа на платно во случај на намалување на вискозитет.Едноставно обесени тоа на ѕид, што ќе ја направи вашата соба и вашиот свет поубаво.Како ќе се фокусира на изработка на дијаманти, срцето постепено добива мир. Стап соодветните дијамант. Стап дијамант кон соодветните платно.♥Дијамант сликарство колекции, исто така може да се претстави како подарок да роднини или пријатели, за Да се подобри пријателство。. 【ДИЈАМАНТ СЛИКАРСТВО ЦЕЛОСЕН СЕТ НА ДОДАТОЦИ】 : Dianond сликарство Производи вклучува high-definition маслото платно, обоени дијаманти, дијаманти пенкала, дијамант коцки, пинцети, глина, само-запечатување кеси.Тоа е само валани платно. Остатокот од дијаманти може да се стави во внатрешноста на zip заклучување кеси. Се однесуваат на табелата подолу е платно за да ги најдете соодветните дијамант. 【ДИЈАМАНТ УМЕТНОСТ КРУГ/ПЛОШТАД ПОЛН ВЕЖБА】 : Висок квалитет на дијаманти покрие целата слика, повеќе сјајна и убава !Тркалезна/плоштад дијамантите се доследни во големина и облик.Не грижете се за понудата на дијаманти, имаме зголемен дијаманти од 30%.Тоа е, исто така, совршен подарок за родителите, пријателите, љубовниците, детски родендени, свадби, ноќта на Вештерките, и на Божиќ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката