• Новак
Тинејџерски Девојки Дуксери Pullover Графички Пеперутка Печати Секојдневен Суичери Маскирани Блузи Долг Ракав Streetwear

Тинејџерски Девојки Дуксери Pullover Графички Пеперутка Печати Секојдневен Суичери Маскирани Блузи Долг Ракав Streetwear

DEN 167.76
Производот е достапен

Достапност

женска јакна sherpa јакна жените жан јакна жените руно јакна жените puffer јакна жените загрева јакна фланелен боксери јакна женска зимска јакна ски јакна жените паркови јакна жените plaid јакна жените ровот грб зимско палто женска грб faux крзнено палто женска зимско палто женска ровот грб долго палто sherpa грб џемпер грб женска puffer грб.32"Sleeve : 62cm/24.Големина : S НИ Големина на : 4 велика БРИТАНИЈА Големина на : 8 ЕУ Големина на : 34 Биста : 104cm/40.Совршен за повик, шопинг, датум,улица, канцеларија, работа, основни, партија, отворено, дневно се носат, да те направи шармантен и кул.54"Sleeve : 60cm/23.02"Должина на : 74cm/29.80"Должина на : 76cm/29.100% Полиестер.Долг ракав sweatshirt е совршен со панталони, фармерки, тесни leggings или панталони.52"Рамо : 43cm/16.74" Големина : M НИ Големина на : 6 велика БРИТАНИЈА Големина на : 10 ЕУ Големина на : 36 Биста : 108cm/42.72"Sleeve : 63cm/24.92" Големина : XXL НИ Големина на : 12 велика БРИТАНИЈА Големина на : 16 ЕУ Големина на : 42 Биста : 120cm/47.бела turtleneck жените памучна бела turtleneck жените сечење на врвот исклучување бела turtleneck жените црно и бело turtleneck жените turtleneck џемпер жените плус големина turtleneck џемпер жените исече turtleneck џемпер жените преголеми turtleneck џемпер жените се облекуваат turtleneck џемпер жените тенок одговара црна turtleneck џемпер жените бела turtleneck џемпер жените црвено turtleneck џемпер жените буци turtleneck џемпер жените женска turtleneck долг ракав џемпер женска turtleneck долг ракав памук.13" Големина : L НИ Големина на : 8 велика БРИТАНИЈА Големина на : 12 ЕУ Големина на : 38 Биста : 112cm/44.53" Големина : XL НИ Големина на : 10 велика БРИТАНИЈА Големина на : 14 ЕУ Големина на : 40 Биста : 116cm/45.затворање.41"Должина на : 75см/29.11"Sleeve : 64cm/25.94"Рамо : 42cm/16.93"Sleeve : 61cm/24.09"Рамо : 44cm/17.кавер-sweatshirt за жените розова кавер-sweatshirt за жените кавер-sweatshirt за жените лов кавер-sweatshirt за жените плус големина кавер-sweatshirt за жени маскирани кавер-sweatshirt за жените плус кавер-sweatshirt за жените туника кавер-sweatshirt за жените црна грда божиќ sweatshirt за жените божиќ sweatshirt за жените pullover плус големина зелен божиќ sweatshirt за жените трендовски божиќ sweatshirt за жените огромен долг ракав симпатична божиќ суичери за жените смешно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката