• Новак
Neoprene Работи Вежба Armband за Nokia Lumia 800, 808, 810, 820, 822, 900, 920, 925, 928

Neoprene Работи Вежба Armband за Nokia Lumia 800, 808, 810, 820, 822, 900, 920, 925, 928

DEN 263.76
Производот е достапен

Достапност

Удобен и прилагодлив кука и јамка fastener Рака, Машина Перат (Нормално).Пристапете во музичките и екранот на допир, додека armband е во употреба со мобилен телефон.Удобен Armband Ова е паметен, разноврсна решение за луѓето во движење со пливање.Сега можете да го носат на вашиот уред насекаде, додека за заштита од гребење.Високо квалитетен материјал е мек што дише и flexes со вас.Дали на вашиот бизнис, се кандидира на errands или вежба за содржината на срцето, додека уживање во вашите омилени песни.Сметаат дека ова стилски случај како постојан дел од вашиот активен животен стил.Не може да се добие било Comfier од оваа armband.Компатибилна со следниве Nokia Lumia Телефони : 800, 808, 810, 820, 822, 900, 920, 925, 928.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката