• Новак
C-SIZHU Netbook Лаптоп Комбинација Заклучување Безбедност Кабел 4 Цифрен Лозинка Заштита

C-SIZHU Netbook Лаптоп Комбинација Заклучување Безбедност Кабел 4 Цифрен Лозинка Заштита

DEN 1032.00
Производот е достапен

Достапност

Кабелот вратоврска, може да се прилагоди на должината, Лесен за чување.Кабелот е пофлексибилен отколку нормално кабел.Направи челик јаже фиксиран на фиксна содржини, заклучување на телото се носат надвор од бидете внимателни да не accide кога го користите.Задржи ја оригиналната лозинка како 0000. Иновативни лост-тип на прекинувач,едно копче операција, многу точни.Повлечете го отворите прстен за заклучување, внесете го кодот за да компјутер за заклучување дупка и да се поттикнат на locking ring.Направи електричен кабел низ клучалката,а потоа да се поврзете на објектот, лозинка и вашиот компјутер е безбедно заклучен.Спецификација : Материјал : ПВЦ Metal Length за : 1 MColor : Како на сликата show1 x Компјутер заклучување.

Декларирани спецификации

Material:
PVC Metal
Length about:
1M
Color:
As the picture show
1 x Computer lock :

Комплементите на стоката