• Новак
KEEPREAL француски Булдог во Када Влажно и Суво Вреќи за Бебе Крпа Пелени, Перат Патни Торби,Плажа,Фитнес Торба за бански костуми perfect &Влажна Облека, Pack 2

KEEPREAL француски Булдог во Када Влажно и Суво Вреќи за Бебе Крпа Пелени, Перат Патни Торби,Плажа,Фитнес Торба

DEN 1644.00
Производот е достапен

Достапност

Контактирате за ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Спецификација : Голема торба : L14.Навистина сите во една торба!Тие може да се користи како пелена влажно и суво чанти,патни торби,складирање кеси,козметички ранци,чанти,се мијат торба,организатор и кеси.Овие влажни кеси се обновливи. ✅ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ Нашите ткаенина е wipeable и машина перат.❤TPU дише и водоотпорен мембрана ефикасно да се заштити вашето бебе.8", држи до 8 пелени.Да го продолжи животот на нашите обновливи кеси, ние препорачуваме воздух за сушење нашиот брз-сува ткаенина.Пак внатре-надвор да се мијат.Пак внатре-надвор да се мијат.Водоотпорен Protectionwet торба ткаенина е Twill водоотпорен крпа со TPU вградени во ткаенина.Носат сите ваши елементи во една торба, додека одржување на вашата сува предмети сува и вашиот влажно или soiled одделни предмети.Единица Тежат : 130g Large торба за бебе пелена,пливачки костуми ,облека, фитнес облека и повеќе.✅ДОВОЛНО ПРОСТОР-2 компјутери се вклучени, Голема торба : L11. ✅ВОДООТПОРЕН И ОБНОВЛИВИ-Во мокра торба е направен од водоотпорен TPU.Вашето задоволство е наша трајна извршување.❤Доаѓаат со snap lanyard за да се овозможи тоа може да бидат обесени насекаде.7"; мала тежина, лесно да се носат.Голем мокра торба е еднократно и е двојно обложени (внатрешни и надворешни), додека мала мокра торба е погоден за сѐ и сешто, како долна облека и toiletries.❤Разноврсна употреба, исто така може да се користи за чување на toiletries складирање торба, козметички торба, салфетка крпа, итн.Површината на мокра торба е отпечатена со модерни модели, и око-фаќање на дизајн те прави единствена.9", може да се одржи на 2-3 пелени. ✅МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ воздушни ПЕРНИЦИ-навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви предмети во иста вреќа.Мала торба за вашиот toiletries, битови и undergarment, чорапи и други belongings Features:❤ Две џебови дизајн, голем капацитет, лесен за чување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката