• Новак
1pc Три Дели Betta Риба Резервоарот Led Светло Аквариум Акрилик Тројно Лак Борба против Изолацијата, Раса Кутија

1pc Три Дели Betta Риба Резервоарот Led Светло Аквариум Акрилик Тројно Лак Борба против Изолацијата, Раса Кутија

DEN 776.64
Производот е достапен

Достапност

Најсоодветен за борба против риба.Со мал филтер може да се прочисти водата, а дренажа дупка на дното на резервоарот за вода промена лесно за борба против риба.Три noctilucent nontoxic имитира растенија може да го апсорбира светлина во денот и има убава noctilucent ефект во текот на ноќта.Повеќе usages и функции.Има две одделени одбор внатре, може да се подели на резервоарот во три дела да се задржи риба.Вие исто така може да се отстрани сепаратор во една голема риба резервоарот.Капакот на резервоарот има 6 LED светла кои бои се бела и сина боја, може да биде прилагодлива.Тоа може да се користи за culturing на срј, која ги одвојува од болните риба, заштита на срј и малку риба.Добар квалитет акрилик материјал, деликатес занает.Употреба на добар квалитет супер бела транспарентна акрилик материјал, висока транспарентен.Боја : Blue Material : Acrylic Size : 28 x 10 x 15cm/11.02 x 3.94 x 5.91 инчен (L x W x H )боја : blue Package содржина : 1 buc Аквариум (Батерии не се вклучени).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката