• Новак
Среќа 10.4 инчен Quadcore Андроид 1024x768 Автомобил Вертикален Екран 32GB ROM Bluetooth GPS Навигација за Ford F150 DVD Плеер ... (2GB RAM меморија АВТО AC Контрола)

Среќа 10.4 инчен Quadcore Андроид 1024x768 Автомобил Вертикален Екран 32GB ROM Bluetooth GPS Навигација за Ford

DEN 1015.20
Производот е достапен

Достапност

Нејзината за Ford F150 камион,ве молиме проверете со вашиот камион е рачно или автоматско AC контрола и купи во однос верзија. 10 инчен 1280x768 P Quadcore Андроид 4.4. GPS навигација 1/2 GB RAM меморија+ 32 GB ROM.Флеш диск Поддршка DVD плеер не се вклучени.Ве молиме да го испратите производот до формално автомобил поправка продавница за да инсталирате,не recommand го направи тоа со себе.Нејзината за Ford F150 камион, ве молиме проверете со вашиот камион е рачно или автоматско AC контрола и купи во однос верзија, Нашите вертикален екран има висок квалитет и 1 година гаранција.Ве молиме контактирајте со нас прво да го испратите вашиот автомобил табла слика и да се каже која година на вашиот автомобил пред да се купи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката