• Новак
3D Санта Мраз Ѕид Налепници Божиќ Ѕид Decals Украс, Симпатична Дедо Мраз Ѕид Уметност Мурали се Пробие Ѕидот Налепници Винил Тапет Украси за Божиќ Партија

3D Санта Мраз Ѕид Налепници Божиќ Ѕид Decals Украс, Симпатична Дедо Мраз Ѕид Уметност Мурали се Пробие Ѕидот Налепници

DEN 239.52
Производот е достапен

Достапност

Како Да се Инсталира : Лесно да лупам и стап, само лепило.Ефект на слика за повикување само, ве молиме проверете ја големината на сликата во детали.6" x 2 Листови / x 25cm 70cm x 2 Sheets Finished Големина : 19.6" / 50cm x 70cm Package : 2 Листови Дедо Мраз Ѕид Налепници, Пак во Тек★ Features Perfect Божиќ украси.По мерка на прозорецот или ѕид, остава леплива остатоци зад себе, нема штета и нема загадување.Ако сакате да ги отстрани, нежно топлина ги со фен, тие може да се отстрани без да остават било остатоци.Вие само треба неколку минути да декорирате вашиот дом совршено.★ Напомени : ви Благодариме за купување Божиќ Налепници со Rideomon.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката