• Новак
WQERLC корпата за Ѓубре Отпад Бин,Едноставна Круг Ѓубре Може да Дневна Соба и трпезарија, Кујна Ѓубре Кутија корпата за Ѓубре/Сива на

WQERLC корпата за Ѓубре Отпад Бин,Едноставна Круг Ѓубре Може да Дневна Соба и трпезарија, Кујна Ѓубре Кутија корпата

DEN 1982.40
Производот е достапен

Достапност

Подобро Здрав Материјал, Лесно за Чување, Цврсти и Издржливи Изработка, Погоден за Ставање во Било кое Место во затворен простор или во Градината.Едноставно во Форма, Достапен во Две Бои.Едноставен Изглед Може да Се постави Каде било во Семејството.Ѓубре Може да е Направен од Pp Материјал и е Издржлив и Не е Лесно да Падне.Две Стилови за да Изберете Од, Лесен за Чистење.Многу Креативни и Практични.НЕ заземаат Премногу Простор.Име на производ : Ѓубре Can Applicable Места : Кујна, Дневна Соба Јадење Room Prompt : ве Молиме Проверете ја Големината и Бојата Пред Купување.Објекти Други Од Производот Отпад за Отпадоци Не Се Вклучени во Производот Фотографија.Ве молиме Имајте предвид Дека, Поради Различни Монитори, Schromatic Аберација Може да се Случи, ве Молиме да се Разбере.бидејќи Постојат Некои Грешки во Прирачникот за Мерење, ве Молиме обратете се на Вистинскиот Производ, Ви Благодарам.Ако Најдете Било какви Проблеми со Нашите Производи, ве Молиме да се Чувствуваат Слободни да не Контактирате преку е-Маил и Ние Ќе го Решат Проблемот Што е Можно поскоро.6. Го поздравуваме Вашиот Shaand Повратни информации, Така Што Ние Може да Ви Обезбеди со Подобри Производи и Услуги.7. Ви благодариме за Посетата на Мојот Продавница, Кликнете на за да Влезат во Мојата Продавница, Ќе Има голем Број на Производи за Вашиот Референца, Логистика, Општо земено, Ние Ќе Брод во Рок од 1-3 Дена, се Проценува дека Пристигнување Време е 9-30 Дена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката