• Новак
C & К КОМПОНЕНТИ D6C90F2LFS D6 Серија 0.1 32 V SPST-НЕ Off-Мамо Плоштадот Копчето Преку Дупка Притисни Switch - 2500 item(s)

C & К КОМПОНЕНТИ D6C90F2LFS D6 Серија 0.1 32 V SPST-НЕ Off-Мамо Плоштадот Копчето Преку Дупка Притисни Switch -

DEN 1600.80
Производот е достапен

Достапност

Contact Current(Макс) : 0.1 A; Circuitry : SPST; Actuation Force : 2.5 N;.Termination Style : Прави PC;.D6 Серија 0.1 32 V SPST-НЕ Off-Мамо Плоштадот Копчето Преку Дупка Притисни Switch * * * * * * * За повеќе информации погледнете на спецификација лист се наоѓа во 'Downloads' подолу на слика *****.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката