• Новак
DII Полиестер Коцка Складирање Колекција Расклопна Тешко Двострано за Отпадоци, 13x13x13, Злато

DII Полиестер Коцка Складирање Колекција Расклопна Тешко Двострано за Отпадоци, 13x13x13, Злато

DEN 294.00
Производот е достапен

Достапност

МЕРКА на ВАШИОТ ПРОСТОР - Коцки мерка 13x13x13" за да се обезбеди соодветна одговара на внатрешни мерки за просторот треба да биде најмалку 13.25x13.25x13.25" како коцка организатор големини може да се разликуваат.Една КОЦКА ЗА МНОГУ ЦЕЛИ - Складирање бин мерки 13x13x13", голема големина за многу решенија за складирање.ЗДРАВ ИЗГРАДБА Завиткани во полиестер ткаенини, кутии за складирање имаат картон јадро на страните и дното да се даде форма и додадете структура, додека сеуште овозможувајќи им на кутии за да се свитка стан, кога не е во употреба.СЕКОГАШ ТРЕНДИ играчки, облека, занает материјали, книги и knick knacks.Нашите стилски, ткаенина за складирање кантите се достапни во различни бои и дизајни сте сигурни дека да се сака!.DII нуди целосна наплата на тренд-базирани решенија за секоја сезона.Инкорпорирање на најжешките бои и теми, DII носи свежи, иновативна линија на кујна производи, tabletop постелнина, housewarming подароци, и дома décor за секоја сезона, секој празник и секој.За да видите повеќе на нашите производи посетете го нашиот бренд страница со кликнување на DII линкот на врвот на страницата или од пребарувањето : DII Складирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката