• Новак
Храна за складирање сад Калено Стакло од Жита Диспензерот за Храна Контејнер за Складирање Херметички за Кујна Ориз Фармацевт Различни Големини Храна свежина кон?

Храна за складирање сад Калено Стакло од Жита Диспензерот за Храна Контејнер за Складирање Херметички за Кујна

DEN 5073.12
Производот е достапен

Достапност

【Име】Калено стакло запечатени ориз кофа【Големина】31.Да им помогне да го зголеми вашиот простор и ги задржи предмети на организиран и лесно да се најде. 【ДЕТАЛИ】3-пати затворање, двојно запечатување прстен + четири-двострано за заклучување. Поради светлина проблеми, сликата може да имаат одредена боја разлика, ве молиме обратете се на вистинскиот производ!По продажба : Добредојдовте на нашата продавница!Нашата продавница, ќе ви обезбеди со 24-часовна онлајн услуга за клиентите.7-12 L на жито.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката