• Новак
AMZER Тенок Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Леново K4 Забелешка A7010 - Се Смешни

AMZER Тенок Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Леново K4 Забелешка A7010

DEN 355.20
Производот е достапен

Достапност

Дизајнер Случај за Леново K4 Забелешка, Леново A7010 е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случај е тренди и импресивно дизајниран случај за вашиот Леново K4 Забелешка, Леново A7010. Shockproof Задниот Поклопец за вашиот Леново K4 Забелешка, Леново A7010 е ultra light уште ултра силна полимер тежок случај за да се заштити од шокови.Леново K4 Забелешка, Леново A7010 Тенок Заштитен Случај е Ултра тенок случај го штити вашиот уред од секојдневниот носат и солза.Леново K4 Забелешка, Леново A7010 Заштитник Случај со покрена рамки штити екран и камера од директно влијание и кога лежи со лицето надолу на маса или на табла.Персонализирајте го вашиот Леново K4 Забелешка, Леново A7010 додека сте го заштити.Овој дизајнер случај се обликува од трајни тешко школка и прелиена со исклучување со мека заврши.Случајот е во состојба да се спротивстави на шок од случајно удари и капки, обезбедување на крајната во телефонот заштита.Овој Дизајнер случај прилепува совршено околу вашиот уред и карактеристики прецизни cutouts за сите пристаништа и контроли.Па додадете слој на забава и слој на заштита на вашата Леново K4 Забелешка, Леново A7010 со Дизајнер Случај.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката