• Новак
Бања&Блум Богородица Кокос Рака Крем 100 мл./ 3.40 Fl.Оз. (4 Парчиња)

Бања&Блум Богородица Кокос Рака Крем 100 мл./ 3.40 Fl.Оз. (4 Парчиња)

DEN 3633.60
Производот е достапен

Достапност

БАЊА и БЛУМ Богородица Кокос Рака Крем : се Збогати со сертифицирани органски богородица кокосово масло, вашите раце ќе бидат природно мека и негуваат.Дополнување на пченица микроб екстракт промовира здрава и мазна рацете и ноктите.Уживаат на тропска убавина на вашите раце во текот на еден ден.БАЊА и БЛУМ Богородица Кокос Рака Крем : се Збогати со сертифицирани органски богородица кокосово масло, вашите раце ќе бидат природно мека и негуваат.Дополнување на пченица микроб екстракт промовира здрава и мазна рацете и ноктите.Уживаат на тропска убавина на вашите раце во текот на еден ден.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката