• Новак
Живеат, Да Се Смееш, Љубов. Ако Тоа не функционира, Оптоварување, Цел, Винил Налепница Браник Подарок Автомобил Лаптоп, Таблети Стакло лента со алатки Шлем Ѕидови Ск?

Живеат, Да Се Смееш, Љубов. Ако Тоа не функционира, Оптоварување, Цел, Винил Налепница Браник Подарок Автомобил

DEN 119.76
Производот е достапен

Достапност

Големина : L 9" x H 4".Боја : бела.Ние печати налепници на 1440 dpi.Тоа значи дека можеме лесно да одговара секој боја и печатење на најсложените дизајни.Дури и високо детални слики секогаш излезе прекрасно.Ние знаеме дека една налепница е само добра како и неговата лепило.Како винил ние ги користиме, ние утврдени да се најде најдобрите лепило.Сите наши налепници имаат силно лепило што сè уште се задржува на површината непроменети ако тоа треба да бидат отстранети.Ние го прават нашите налепници да го издржат изложеност на ветер, дожд и сонце.Во прилог на премиум винил, на налепници се обложени со заштитен УВ ламинатни што ги прави супер издржливи и отпорни да бледнее, гребење, кинење, и вода.Во зависност од условите, нашите налепници се исчезнат отпорни за 3 до 5 години.Ние само го користите највисок квалитет на материјали и печатење методи.Направен во САД.Гаранција За Парите Назад.Големина : L 9" x H 4".Боја : бела.Силуета Налепница Браник Подарок за Автомобил лаптоп, таблети стакло лента со алатки шлем ѕидови скејтборд мотор, велосипед шишиња врата, прозорец Ние печати налепници на 1440 dpi.Тоа значи дека можеме лесно да одговара секој боја и печатење на најсложените дизајни.Дури и високо детални слики секогаш излезе прекрасно Ние знаеме дека една налепница е само добра како и неговата лепило.Како винил ние ги користиме, ние утврдени да се најде најдобрите лепило.Сите наши налепници имаат силно лепило што сè уште се задржува на површината непроменети ако тоа треба да биде отстранет Ние го прават нашите налепници да го издржат изложеност на ветер, дожд и сонце.Во прилог на премиум винил, на налепници се обложени со заштитен УВ ламинатни што ги прави супер издржливи и отпорни да бледнее, гребење, кинење, и вода.Во зависност од условите, нашите налепници се исчезнат отпорни за 3 до 5 години Ние само го користите највисок квалитет на материјали и печатење методи.Направени во САД Гаранција за Парите Назад.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката