• Новак
Makartt Голи Природата Поли Помине Продолжување 50МЛ Гел со Ноктите Украси Комплет Пакетот

Makartt Голи Природата Поли Помине Продолжување 50МЛ Гел со Ноктите Украси Комплет Пакетот

DEN 761.76
Производот е достапен

Достапност

Ден-сон Помине Продолжување на Гел : Ова 50МЛ цевка на ноктите продолжување гел е убава голи боја, во совршен да биде боја на ноктите гел со други помине опрема, погодна за создавање на ноктите проширување во поинаква форма да се Создаде движат помине изгледа дома со оваа природа голи поли гел.Океанот Couture Пакет Содржи : Makartt помине уметност материјали сет вклучува 1 кутија помине сјајот во 12 бои, 2 кутии 3 D мулти-облик и големина кристал AB rhinestones, 1 кутија 3d пеперутка помине sequins во 12 бои, 1 поле 6-боја на ноктите суви цвеќиња и 1 помине tweezer.Долготраен Ефект : Makartt продолжување гел ноктите ќе траат до околу еден месец или подолго, со соодветна нокти првично (поднесување, буферирање, и чистење ).Што повеќе, што може да се рефил вашиот ноктите за секои две недели кога новиот cuticle област расте.Посилни, повеќе флексибилен, полесно да го контролираат од други помине продолжување гел производи.Прави вашите нокти да изгледаат шармантна, со прилично должина и елегантност.Мулти-Функција Помине Украси : Makartt помине додатоци колекции работа за на доградба на акрилни нокти или природни нокти, може да се создаде било ноктите дизајни, само да се комбинираат овие нокти украси со твоите гел полирање, поли помине гелови и доградба на акрилни нокти.Се создаде Продолжување Помине Уметност од страна на Вашиот Сопствен : лесен и лесно за вас да се создаде помине уметност продолжување апликација, поли продолжување гел.Можете исто така да се применуваат други гледа со мешање убавина украси, блеска, rhinestones и слично, едноставно создавање колку брилијантен стил како што мислите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката