• Новак
ICOOLTECH Деца Бебе Бебе Девојки Комбинезони Тексас Фармерки Romper Jumpsuit Playsuit Тимови со Џебови

ICOOLTECH Деца Бебе Бебе Девојки Комбинезони Тексас Фармерки Romper Jumpsuit Playsuit Тимови со Џебови

DEN 95.28
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Предвремени затворање.Памук мешавина, меки и удобни за носење.Симпатична цртан филм диносаурус дизајн, прилепува затворање.Идеален за 6 Месеци до 4 години стари момчиња & девојки.Најдобрите подароци за бебето, девојки и момчиња, погоден за сите сезони.Одлично за бебе девојка момче секојдневно носење, активности на отворено, бебе фотографија.ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА : Возраст(6-12М)-Запис 80Градите(17.3")-Должина(16.9")-Хип(10.2") Возраст(12-18 МИЛИОНИ)Запис 90Градите(18.5")-Должина(18.1")-Хип(11.0) Возраст(18-24 M)Ознака 100-Градите(19.6")-Должина(19.3")-Хип(11.4) Возраст(2-3 T)Ознака 110-Градите(20.8")-Должина(20.4")-Хип(11.8) Возраст(3-4 T)Ознака 120-Градите(22.0")-Должина(21.6")-Хип(12.2) ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 x Бебе Момче Девојка Цртан филм Диносаурус Ракави Romper Jumpsuit Облека, Облека, ОБЛЕКА, ГРИЖА : Рака мие одделно, и висат сува, не кајгана.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката