• Новак
SE Влакна Зафат Крстот Заклучување Криви Пинцети со Стенд - 5098TW

SE Влакна Зафат Крстот Заклучување Криви Пинцети со Стенд - 5098TW

DEN 189.12
Производот е достапен

Достапност

Криви ножеви.Крстот акција ви овозможува да притискате за да ја отворите и ослободување да се затвори.Должина : 6-3/4".Влакна зафат е идеален за работа околу топлина и електрична енергија.Одлично за electricians, хобисти, jewelers, solderers, watchmakers, заварувачи, watchmakers, и 5101 TWS на одлуки.Овие Влакна Зафат Крстот Заклучување Криви Пинцети со Стојат има објекти додека работат на тоа.Крстот акција ви овозможува да притискате за да ја отворите и ослободување да се затвори.Овој производ безбедно има објекти и крстот заклучување ви овозможува да работат hands-free за занаети, електроника, лепење, и повеќе.Тоа е одлично за подигање на малите објекти, како што се зрнца, карпи, камења, и повеќе.На влакна зафат е идеален за работа околу топлина и електрична енергија и ги штити прст од топлина додека лемење.Овој објект карактеристики челик искрен совет со пластичен капак.SE е посветена на обезбедување на клиентите со најдобар извор за вредност е можно на пазарот.Ќе уживате на квалитетот, функција и корисноста на нашите SE Влакна Зафат Крстот Заклучување Криви Пинцети со Штанд.ПИС Права Напомена : Важно : Избегнувајте добивање на фалсификувани предмети.Вистински SE производи дојде со SE логото на пакувањето.SE е регистрирана трговска марка заштитена од НАС трговска Марка Закон.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката