• Новак
AIPING Складирање Рек Стигнале Потоне Рек Кујна Бања Складирање Рек Пластичен Багажник Двојно Собрани Бања Полица #YL5 Складирање (Боја : Бела, Големина : 2-ниво)

AIPING Складирање Рек Стигнале Потоне Рек Кујна Бања Складирање Рек Пластичен Багажник Двојно Собрани Бања Полица

DEN 1341.12
Производот е достапен

Достапност

Максимизирање на вашиот под мијалникот простор за складирање со овој компактен организациона единица.Се создаде максимална складирање.Полиците што се отстрануваат.Направени со високо заврши материјал кој му дава нов сјај на вашата кујна.Со цевка од нерѓосувачки челик рамка за работа.Складирање Рек Стигнале Потоне Рек Кујна Бања Складирање Рек Пластичен Багажник Двојно Собрани Бања Полица опис : Максимизирање на вашиот под мијалникот простор за складирање со овој компактен организациски unit Create максимална складирање Отстранлив shelves Made со високо заврши материјал кој му дава нов сјај на вашето kitchen With цевка од нерѓосувачки челик за рамка work Easy да се брише и cleanmaterial : plastic Dimensions : H : 38cm L : 36-70cm W : 26.5 cm Adjustable 50cm да 70cm Package Содржина : 1x потоне rack If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го реши тоа за вас како е можно поскоро, Ви посакувам среќен шопинг, ви благодарам.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката