• Новак
Француски Тост Девојки Руно Jogger

Француски Тост Девојки Руно Jogger

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

58% Памук, 42% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Памук Мешавина Руно.Rib Корселе Со Сокриени Еластична.Декоративни Не-Функционални Лак.Пред Лажичка Џебови Со 1 × 1 Ребро Обврзувачки.Rib Ракави.Оваа jogger има удобна атлетик одговара.Натпреварот во чекор со вашите омилени качулка да заврши изглед.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката