• Новак
Деца Бебе Девојка за Денот на Вљубените Облека Кавга Долг Ракав Шарени Т-Маица Врвот на Срцето Печати Suspender Здолниште 2 парчиња Сет

Деца Бебе Девојка за Денот на Вљубените Облека Кавга Долг Ракав Шарени Т-Маица Врвот на Срцето Печати Suspender

DEN 455.52
Производот е достапен

Достапност

32 Блузи Должина : 14.24 Век : 18-24 Месеци 110 Биста : 23.93 Здолниште Должина : 12.99 Век : 4-5 Години Спецификации : Пол : Деца девојка Материјал : Памук и полиестер Функција : Print Ракав : Долг ракав Боја : Црвена Забелешка : 1.Повод : Одлична за секојдневно носење, дома носат, активности на отворено, семеен собир, патување, роденден, денот на вљубените, одмор, фото снимањето и други неформални прилика.98 Половината : 19.26 Половината : 16.57 Здолниште Должина : 10.80 Половината : 18.11 Блузи Должина : 15.Здраво!Добредојдовте на нашата продавница!Деца Бебе Девојка за Денот на Вљубените Облека Кавга Долг Ракав Шарени Т-маица Врвот на Срцето Печати Suspender Здолниште 2 парчиња Поставите Големина на Табела : Големина(cm) 90 Биста : 54 Половината : 42 Блузи Должина : 35 Здолниште Должина : 24 Возрасти : 12-18 Месеци 100 Биста : 57 Половината : 44 Блузи Должина : 37 Здолниште Должина : 26 Век : 18-24 Месеци 110 Биста : 60 Половината : 46 Блузи Должина : 39 Здолниште Должина : 28 Векови : од 2-3 Години, 120 Биста : 63 Половината : 48 Блузи Должина : 41 Здолниште Должина : 30 Век : 3-4 Години 130 Биста : 66 Половината : 50 Блузи Должина : 43 Здолниште Должина : 33 Век : 4-5 Години Големина(инчен) 90 Биста : 21.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката