• Новак
Смешни Гејмер Ѕид Decal Креативна Уметност Гејмер Ѕид Mural за Момчиња Соба Деца Детска Игра Соба Спална соба Игра Соба Ѕид Оркестарот Дома Декорација(Црна,22.2W×7H)

Смешни Гејмер Ѕид Decal Креативна Уметност Гејмер Ѕид Mural за Момчиња Соба Деца Детска Игра Соба Спална соба Игра

DEN 167.76
Производот е достапен

Достапност

Печати на враќање превозот етикета.Совети : Лепат на ѕидот налепници полека и цврсто од врвот до дното и да се и без воздушни меурчиња.Голема гејмер ѕид decals за деца playroom,дневна соба.WINPLAYS Гејмер Ѕид Decal Креативна Уметност Гејмер Ѕид Mural за Момчиња Соба Совршен Подарок за Деца Детска Игра Соба Спална соба Игра Соба Ѕид Оркестарот Дома Декорација(Црна,22.Карактеристики : Боја : Black Condition : New Material : Еколошки-пријателски и не-токсични Винил Како да го Користите : *ЧЕКОР 1)на Овој Ѕид decals доаѓа во тек пакет,ве молиме љубезно игра на тежина над станува рамна пред да се стави на ѕидот,тоа ќе биде подобро да се прикаже ефект.Ние се означени всушност големина како производ на сликата,ве Молиме овозможи 1cm грешка поради прирачник за мерење.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. ✓【МАТЕРИЈАЛ】-Одличен Квалитет ПВЦ еколошки винил материјал.Печати на враќање превозот етикета.Само избрише вашиот ѕид на чиста ,рамна површина како што се ѕидови,прозорец,врата плакарот .Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.2"×7" Не се многу големи димензии,но многу гејмер фанови и оваа љубов.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката