• Новак
Унисекс Бебе Бебе Gown Вреќа За Спиење Новороденче Момче Девојка Заврзана Sleeper Nighgown Пижами Доаѓа Дома Облека

Унисекс Бебе Бебе Gown Вреќа За Спиење Новороденче Момче Девојка Заврзана Sleeper Nighgown Пижами Доаѓа Дома Облека

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

❤МАТЕРИЈАЛ - Новороденче момчиња девојчиња nightgown направени од Ребрести Памук, мека рака чувство, лесни и дише ткаенина confortable за бебе спие. ❤ДИЗАЈНИ - Едноставен и модерен солидна боја заврзана бебе наметки, да ги задржи на нозе топло и покриен, исто така, лесно за пелена промени, бебе долг ракав sleepwear pajama nightwear за есен/есен и зима. ❤ПРИЛИКИ - Новородените доаѓа дома облека совршен за повик за секојдневно носење, по туш, спиење носат, homewear, nightwear, ноќта на Вештерките, Божиќ, во болница ме однесе дома облека, одмор, бебе фотографија, спиење и да игра. ❤Големина - Новородените обичен ребрести памук nightgown pjs sleepwear за 0-3 месеци Бебе бебе gown Сино/Розова/Зелена/Сива. ❤ПАКЕТ INCLUDS : 1x Бебе Gown вреќа за спиење + 1x шапка.Нежно измијте циклус во ладна/не кајгана и сува ниска/железо ниски кога е потребно.Материјал : Cotton Pattern : солидна боја ребрести памук gowns Newborn Големина : 70cm/27.56 инчен, биста : 24cm/9.45 inch Recommended Возраст : 0-3 Months Suitable сезони : лето, на пролет, зима, есен Пакет Содржина : 1x Вреќа за Спиење + 1x Шапка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката