• Новак
Cuifati Лебди Филтер Мрежа Торба, Прекрасна за Миење на Косата Catcher, Лесен и Удобен за Употреба(Розева)

Cuifati Лебди Филтер Мрежа Торба, Прекрасна за Миење на Косата Catcher, Лесен и Удобен за Употреба(Розева)

DEN 179.76
Производот е достапен

Достапност

Мазна работ, нема да ја оштети вашата облека.Висок квалитет на фината мрежа.Домашно милениче крзно, теми и остатоци може да се апсорбира во машина за перење мрежа торба, правење на вашиот облека почиста и спречување на мозоци излезот од затнување.Направени од премиум PP, не-токсични и достапни за долг животен век.Тоа е добар помошник за вашата машина за перење.Совршен подарок идеја за вашите пријатели и семејство.Висок квалитет на фината мрежа.Домашно милениче крзно, теми и остатоци може да се апсорбира во машина за перење мрежа торба, правење на вашиот облека почиста и спречување на мозоци излезот од затнување.Направени од премиум PP, не-токсични и достапни за долг животен век.Тоа е добар помошник за вашата машина за перење.Мазна работ, нема да ја оштети вашата облека.Совршен подарок идеја за вашите пријатели и семејство.Спецификации : Состојба : 100% Нов Brand Material : Најлон + пластика Факултативна боја : Зелена / Розова / Сино Големина : Прибл.9.5*12.5 cm/3.74*4.92 во Пакет Листата : /; /;1* Филтер Кеса Забелешка : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката