• Новак
Новороденче Чорапи Момче, Девојче Совршен Пакет од 6 Памучни чорапи, Тестирани за Штетни Материи Oeko-Tex100

Новороденче Чорапи Момче, Девојче Совршен Пакет од 6 Памучни чорапи, Тестирани за Штетни Материи Oeko-Tex100

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

Ние донесе значење за дизајн, развој и Ре-Де, контрола на квалитет и активности за обука, со цел да се обезбеди континуиран развој на нашите добавувачи, вработени и системи за управување.Машина-перат на 30 °C.Проверете ги нашите периодични целите за квалитет.Бебе чорапи за долгорочната топлина и висок носи утеха, идеален за секој ден.Прво, да се почитува без discreminate човечките вредности според јазикот, верата, расата, возраста и полот.Направен во Турција.Ова е нашата главна цел и начинот на кој ние се стремиме да нè доведе до нашите основни вредности и принципи : .Имаме за цел да создаде свест; Во сите процеси, вклучувајќи плетење, шиење, боење, перење, завиткување, пакување, отпад и транспортните активности; Во прилог на сите видови на закони, правила и прописи во однос на животната средина, нашите вработени.Во текот на производството на нашите контрола на квалитетот се врши со 4 различни експерт за awoid било каква грешка во текот на производството.За да се постигне највисоко ниво на задоволство на сите видови на квалитетот, безбедноста и правни барања.80% Памук, 18% Polyamide, 2% Elastane.Проверете ги нашите периодични целите за квалитет.НАШАТА ПОЛИТИКА.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката