• Новак
1000 Парчиња Mail Налепници Ви Благодариме за Вашата Нарачка Налепници Бизнис рачно изработени Пост Пакет Labels Круг Круг Етикета Налепници за Плик Торба Печати Партија

1000 Парчиња Mail Налепници Ви Благодариме за Вашата Нарачка Налепници Бизнис рачно изработени Пост Пакет Labels

DEN 1358.40
Производот е достапен

Достапност

Она што може да се добијат : ќе добиете 1 тркалаат уживаат mail налепница која ги вклучува целосно 1000 парчиња налепници, голема количина за да ги задоволат вашите дневни украсување на потребите, исто така, убаво да ги споделите со вашите пријатели и соученици.Атрактивен дизајн : круг ви благодариме на етикети се убави и нежни, и се дизајнирани со 6 различни стилови во живописни бои кои ќе го привлечат примачот, печатени со благодариме и други зборови, погоден да ја искажете вашата искрена благодарност на оние кои ќе ги добиваат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката