• Новак
LINHU Мулти-Цел Преносни Вратата на Кујната Шапка Шамија Крпа S-Облик Кука Организатор Клуч на Носителот Облека Закачалка(8Pcs Сина S)

LINHU Мулти-Цел Преносни Вратата на Кујната Шапка Шамија Крпа S-Облик Кука Организатор Клуч на Носителот Облека

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

Тип : S Кука.Материјал : ПП Пластика.Големина : L 12*5cm S 6.5*3cm.Боја : Зелена/Блу/Розова.Пакување : 4cs L Куките или 8 Pcs S Куки.Големина : L 12*5cm S 6.5*3cm Color : Зелено/Сино/Pink Type : S Hook Packing : 4cs L Куките или 8 Pcs S Hooks Material : PP Plastic Features : Мулти-функција S облик на куки и двете страни се available Small и лесен,лесен за Складирање и carry With голема издржливост и Долг животен век лошиот да age Good за скролување,umbrells,чевли и крпа,која ги штити закачалки од damage NOTE1.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерење.2.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики,ви благодариме за разбирањето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката