• Новак
Персоналните Бебе Set | Персоналните Beaded Pacifier Клип | Сина Ѕвезда | Бебе Момче | 0-6 Месеци | 6-18 Месец | Обичај Било Име или Text | Бебе Туш

Персоналните Бебе Set | Персоналните Beaded Pacifier Клип | Сина Ѕвезда | Бебе Момче | 0-6 Месеци | 6-18 Месец

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

Pacifier Клип со силиконски монистра, BPA Free, Phthalate Слободни.НАПРАВЕНИ ВО САД со увезени материјали.Сите материјали кои се користат се со многу висок квалитет.На pacifier клип двете доаѓаат со Сина Ѕвезда дизајн.Може да биде персонализирана со било име и повеќе опции за фонт.Персоналните Бебе Подарок - Персоналните Beaded Pacifier Клип Сина Ѕвезда Тема, Бебе Подарок Момче, Персоналните Бебе подароци за момчиња. 0-6 месеци, 6-18 МЕСЕЦИ Обичај pacifier клип.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката