• Новак
WBBFC Мотоцикл CNC Алуминиум Моторот Покритие Рамка Заштитник Лизгачот за GSXR 600/750 GSXR600 GSXR750 2006 2007 2008 2009 2010

WBBFC Мотоцикл CNC Алуминиум Моторот Покритие Рамка Заштитник Лизгачот за GSXR 600/750 GSXR600 GSXR750 2006 2007

DEN 2100.00
Производот е достапен

Достапност

100% сосема нов висок квалитет на производот.Материјал : АЛ 6061 T6 Алуминиум.Моторот Stator Покрие Чудак Случај Silder Заштитник е направен од многу висок квалитет на Алуминиум, ЦПУ Машински.Тоа обезбедува заштита за вашиот чудак случај од scracthes и штети, кога паѓа надолу.Функционални и стилски.Без настава се вклучени.Ние би ви препорачуваме деловите се инсталирани од страна на професионалци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката