• Новак
YIBLBOX Принцезата Девојки Кралица се Облекуваат Cosplay Желе Чевли за Деца Деца Танц Партија Сандали Марија Janes

YIBLBOX Принцезата Девојки Кралица се Облекуваат Cosplay Желе Чевли за Деца Деца Танц Партија Сандали Марија Janes

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Polyvinyl Хлорид единствена.Желе Чевли Материјал : Синтетички, малку пластични мирис е нормално.Тоа ставање надвор за неколку дена,мирисот ќе исчезне.Лесни ПВЦ единствена, nonslip, antiwear, водоотпорен, дише, прилагодлив тока.Фенси cosplay чевли за вашето дете да се носат на свадби, партии, carnivals или на повик.Девојката рамен принцеза чевли е најдобар подарок за мало девојче.NOTE1 : Нашите чевли не е стандард НАС Големина, pls може да се однесува на нашата големина на табелата, и да се измери вашите деца' метри должина; Внатрешна Должина = нозе должина + 0.2 инчи.Note2 : Pls види ја нашата видео "Како да се користи тока" пред да сте го купиле нашите производи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката