• Новак
KEEPREAL Мермерна Текстура Печати Водоотпорен Влажни воздушни Перници - Машина Перат | Влажно и Суво Торба за Текстил Пелени, Костим за капење,Дневни, Pack 2

KEEPREAL Мермерна Текстура Печати Водоотпорен Влажни воздушни Перници - Машина Перат | Влажно и Суво Торба за Текстил

DEN 2095.20
Производот е достапен

Достапност

Пак внатре-надвор да се мијат.Голем мокра торба е еднократно и е двојно обложени (внатрешни и надворешни), додека мала мокра торба е погоден за сѐ и сешто, како долна облека и toiletries.8", држи до 8 пелени.7"; мала тежина, лесно да се носат. ✅ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ Нашите ткаенина е wipeable и машина перат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката