• Новак
Овлажнител,280ML Автомобил USB Ултразвучно го исклучите Овлажнител、Времето на Чекање се Спречи Гори Сува, Нема Истекување на Вода & Дома Прочистување на Воздухот Навл

Овлажнител,280ML Автомобил USB Ултразвучно го исклучите Овлажнител、Времето на Чекање се Спречи Гори Сува, Нема

DEN 463.20
Производот е достапен

Достапност

Тоа може да се обезбеди дури и магла дистрибуција на просторијата.Ако имате какви било прашања или предлози, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.Мирис ќе се шири на целата соба со маглата на овлажнител, создавајќи атмосфера, миризливи и смирување на вашето тело и ум. ☛Ако ви треба овлажнител, ве молиме кликнете нашата продавница☚★ Кога времето е суво, купи овлажнител за себе или на некој пријател.Ние сме среќни да слушате вашите мислења.Ќе ги сакал многу!.Бидејќи сите димензии се за повикување само. [Лесно да се пополни, контрола и чисти] врвот пополни овлажнител, само отворете го капакот и се прелива во водата, за да рефил.Кликнете на "Додади во Кошничка", ви посакувам среќен шопинг!ви благодарам многу!Ние сме професионални продавница.На овлажнител исто така доаѓа со шарени ноќ светло функција за да се направи вашата околина порелаксирана.Грешка на 1-3cm треба да биде прифатлив.Сите навлажнувачи ќе го видите се внимателно избрани од страна на нас, и произведени со одлична производители.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката