• Новак
UHACKER Дрвени Копче за Држачот за Ѕид Mail Полица Sorter Организатор Ѕид Монтирани со 4 Двокреветни Копче Куки за Клучеви Декоративни Копче Рек Закачалки за Entryway

UHACKER Дрвени Копче за Држачот за Ѕид Mail Полица Sorter Организатор Ѕид Монтирани со 4 Двокреветни Копче Куки

DEN 623.76
Производот е достапен

Достапност

◆Разноврсна Складирање Копче Закачалка - Ѕидот монтирани Клуч на Носителот може да ви помогне да се направи целосна употреба на ѕид простор, избегнување на збунетост и на косата.Една мала подвижна полица за да ги зачувувате вашите e-mail пораки, записи, букви, весници, списанија, паричници, додатоци, мали растенија и повеќе; 5 метал двојно куки за бесење на вашиот копчињата, чадор, грб & шапка, куче поводник, и така натаму. ◆Декоративни Mail Носителот Организира - на Нашата mail и внесете го држачот за ѕид се користи алуминиум и темно борови-тврдо да се создаде овој прекрасен изглед, трајни и не мувла.Тоа е погоден за сите видови на домашна декорација стилови.Рустикален дизајн ќе додадете контакт од стил на вашиот складирање и разубават вашиот дом оркестарот. ◆Копче Куки Декоративни за Ѕид - Оваа рустикални дизајн копче за управување не може да се користи само како mail sorter организатор но, исто така, како еден мал украс за вашиот дом.Можете да ја обеси во вашиот влез, ходникот, вратите, дневни соби, foyer, плакар, кујни, перење & помошни простории, гаражи, mudroom, канцеларии и повеќе. ◆Совршен Дизајн - ѕидот организатор големина е 11.9" должина x 7.99"висок x 3.66 "ширина.Добро спакувани вклучени 1 ѕид mail носителот & 2 навртки & 2 лесна ноктите и да ја инсталирате инструкции.лесна и сигурна инсталација во минути. ◆Грижете се-бесплатен По-продажбата на : Доколку имате било какви прашања или сугестии, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви послужи wholeheartedly.Се уште се трошат време во потрага за важни работи, пред да замине надвор?Можеби може да се стави заедно во видно место,на пример Ѕид монтирани Клуч на Носителот,тоа може да ви помогне да се направи целосна употреба на ѕид простор, избегнување на збунетост и на косата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката